close
چت روم
X بستن تبليغات
Code Center
فال15 اردیبهشت,فال امروز 15 اردیبهشت,فال اردیبهشت ماه,فال میخوام,فال,

 • موضوعات
  خبرنامه
   براي اطلاع از آپدیت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

  مطالب تصادفی
  پیوندهای روزانه
  بازدید : 121 ♥ تاریخ : چهارشنبه 15 ارديبهشت 1395 زمان : 11:15 ♥

  فال جدید و پر طرفدار روزانه چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395

  فال جدید و پر طرفدار روزانه چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395

  فروردین:

  امروز را با انرژی مثبت و طرز فکری سالم شروع کنید. اگر به خودتان سخت بگیرید و نگاهی منفی به آنچه در اطرافتان می گذرد داشته باشید تنها پیشروی و موفقیت را برای خودتان سخت تر کرده اید. در زمانی مناسب برای بررسی وضعیت اقتصادی خودتان به سر می برید. اگر بدهی هایی که دارید ذهنتان را درگیر کرده اند برنامه ای برای باز پس دادن آن بچینید و برای تشویق خود به عمل به این برنامه برای خودتان جایزه ای بگذارید. اگر پس انداز کردن را بلد نیستید وقت آن رسیده است که این کار را یاد بگیرید. اگر متاهل هستید برای زندگی جنسیتان وقت بیشتری بگذارید و چنانچه مشکلی وجود دارد آن را حل کنید، اهمیت این جنبه از زندگی زناشویی را نادیده نگیرید.

  فال حافظ امروز متولدین فروردین :

  می فکن بر صف رندان نظری بهتر از این***بر در میکده می کن گذری بهتر از این

  در حق من لبت این لطف که می فرماید***سخت خوب است ولیکن قدری بهتر از این

  تعبیر: همیشه کارهایتان را یمه کاره رها می کنید و به آخر نمی رسانید. هر چند که فکر و اندیشه تان بسیار عالیست و نتیجه ای بس موفقیت آمیز دارد ولی ناامیدی بر شا چیره شده و بی صبرید. به هنر و عقل خودتان رجوع کنید که روزگار موفق تر از تو به خود ندیده است. کارتان را به آخر برسانید که نتیجه ای بس عالی در پی دارد.


  فال روز متولدین اردیبهشت:

  شما در یکی از نقاط عطف زندگیتان قرار دارید، ولی چند ماهی طول خواهد کشید تا بتوانید متوجه روند رشد و پیشرفت کارهایتان بشوید. به همین دلیل هم انتخاب هایی که الان می کنید از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. بحث با کسی که عاشقش هستیم کار آسانی نیست، اما گاهی لازم است. اگر حرفی در دلتان است که باید با او در میان بگذارید الان وقتش است، زیرا امروز می تواند از اعماق قلبتان حرف بزنید و در عین حال منطقی هم باشید. یک چنین تعادلی کم پیش می آید، پس نهایت استفاده را از آن کرده و از آسودگی خاطر پس از آن لذت ببرید. اگر مجرد هستید به آینده خوش بین باشید و دل به کسی که لیاقتتان را ندارد نبندید.

  فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

  گلبن عیش می دمد ساقی گلعذار کو***باد بهار می وزد باده خوشگوار کو

  هر گل نو ز گلرخی یاد همی کند ولی***گوش سخن شنو کجا دیده اعتبار کو

  تعبیر: با صدای بلند اعتراض کنید که چرا فدرت و اختار را از شما گرفته اند. با یاد و خیال پردازی زنده اید. فکرمی کنید پیش هیچ کسی سخنانتان اعتبار ندارد. مسائل روزمره و دنیوی راضی تان نمی کند به دنبال مراد و هدف که خودتان می دانید چیست می روید باید مشکلات را تحمل کنید تا به مرادتان برسید.


  فال روز متولدین خرداد:

  امروز مدام از شاخه ای به شاخه دیگر می پرید و این موضوع باعث شده اطرافیانتان فکر کنند که آدمی دمدمی مزاج هستید، بهتر است حداقل سعی کنید دیگران متوجه این حالتتان نشوند.  قدرت شما در منابع درونیتان نهفته است و امروز درهای این قدرت درونی به سوی شما باز است. خواهید یافت که در مواقع آشوب احساسات شما آرام و تحت کنترل خواهد بود. بر شما واجب است که پیش از هرچیز مشکلات درونیتان را حل کنید تا مبادا شما را در آینده به دردسر بیندازند. هر شخصی برای حفظ سلامت و تناسب اندام خود روش های خاص خودش را دارد، شما مجبور نیستید برای این کار مربی شخصی گرفته و یا خودتان را در باشگاه حبس کنید.

  فال حافظ امروز متولدین خرداد :

  سلیمی منذ حلت بالعراق***الاقی من نواها ما الاقی

  الا ای ساروان منزل دوست***الی رکبانکم طال اشتیاقی

  تعبیر:به آنچه در گذشته خداوند بر تو عطا نموده خشنود و شکرگزار باش و بر آنچه فکر میکنی به آن نرسیده ای غمگین مباش که خداوند حکیم گاه خیری بر آنچه به ظاهر مطلوب~ما نیست قرار داده است قدر لحضات زندگی خود را بدانگ


  فال روز متولدین تیر:

  امروز روزی فوق العاده برای شروع یک پروژه جدید می تواند باشد و اطرافیانتان نیز از شما حمایت کرده و شما را تشویق می کنند. شما انگیزه و هیجان کافی برای شروع را خواهید داشت و همچنین از لحاظ منطقی نیز توانایی کافی برای درک اینکه این کار چگونه باید انجام شود را دارید. آیا رویای نوشتن یک کتاب یا شروع کردن یک تجارت جدید را در سر می پرورانید؟ دست از رویاپردازی داشته و وارد عمل شوید. مجردها یادشان باشد که در بررسی عشق احتمالی خود نهایت دقت و بصیرت را به کار بگیرند. همچنین صبور باشید و عجله نکنید. متاهل ها هم رابطه خود را مورد بررسی قرار دهند و ببینند آیا نیازهای روحی و جسمی هر دوطرف برآورده می شود؟

  فال حافظ امروز متولدین تیر :

  الا ای طوطی گویای اسرار***مبادا خالیت شکر ز منقار

  سرت سبز و دلت خوش باد جاوید***که خوش نقشی نمودی از خط یار

  تعبیر:  شانس فقط یک بار در خانه ی شما را می زند پس چرا آن را پس می زنید و ندانسته به بازی می گیرید. فکر می کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی اینطور نیست. دل و دبینتان را به خدا بسپارید تا به یمن خوبی تان دولت و مال و سلامت به شما عطا فرماید.


   فال روز متولدین مرداد:

  امروز زیاد حال و حوصله کار گروهی را ندارید و ترجیح می دهید به تنهایی روی پروژه هایتان کار کنید. اما برای همفکری و یا گرفتن اطلاعات مجبور خواهید شد از لاک تنهایی خود خارج شوید. سعی کنید با همسر و فرزندانتان بداخلاقی نکنید، آنها دلیل این رفتار شما را درک نخواهند کرد. راهی که برای رسیدن به خواسته هایتان در پیش گرفته اید به زمان نیاز دارد. شما می حواهید وارد ماجراهای بزرگ شوید که زندگیتان را تغییر دهند، و می توانید و باید این کار را بکنید، خوب فکر کرده و طوری برنامه ریزی کنید که روی شغل و پس انداز شما تاثیر نگذارد. زیاد نگران جزئیات برنامه هایتان نباشید، در طول مسیر فرصت کافی برای پرداختن به آنها خواهید داشت.

  فال حافظ امروز متولدین مرداد :

  کلک مشکین تو روزی که ز ما یاد کند***ببرد اجر دو صد بنده که آزاد کند

  قاصد منزل سلمی که سلامت بادش***چه شود گر به سلامی دل ما شاد کند

  تعبیر: قاصدی خوش خبر به سمت شما می آید که به همراه خود رسیدن به مراد و لطف یار را مژده می دهد. مدت درازی صبر کردید و از خدا طلب حاجت نموده اید. گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید آن را با کمال و جمال حفظ کنید.


  فال روز متولدین شهریور:

  امروز برای شما زمانی بسیار مناسب برای انجام کارهای گروهی است. در محل کارتان در فعالیت های گروهی توانایی های زیادی از خود نشان خواهید داد و ایده های فراوانی از همکارانتان خواهید گرفت. در خاج از محل کار نیز وقت گذراندن با دوستان و آشنایان می تواند برای شما بسیار لذت بخش باشد، اگر نمی توانید بیرون بروید هم در شبکه های اجتماعی با دوستانتان حرف بزنید. امروز زمانی بسیار خوب برای فعالیت های اجتماعی است، خیلی خوب می دانید کی و کجا و چگونه حرف بزنید و چه وقت هایی ساکت باشید. احساس می کنید جای یک چیزی در زندگیتان خالی است، ولی نمی توانید بفهمید که دقیقا به چه چیزی نیاز دارید، کمی به خودتان فرصت بدهید.

  فال حافظ امروز متولدین شهریور :

  سحر با باد می گفتم حدیث آرزومندی***خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی

  دعای صبح و آه شب کلید گنج مقصود است***بدین راه و روش می رو که با دلدار پیوندی

  تعبیر: حدیث درد و رنج و حاجت خویش را جز به باد به کشی دیگر نگفته اید چون می دانید که صدایتان را به خداوند می رساند. الطاف و رحمت ایزدی شامل حالتان شده است. به مقصود می رسید راهی را که می روید ادامه دهید فقط یادتان باشد کبر و غرور شما را از راهتان دور نسازد. نکند که طمع کنید و همت و تلاش را کنار بگذارید. همیشه با خدا باشید.


  فال روز متولدین مهر:

  امروز یک نفر با خبرهایی غافلگیر کننده، فرصتی فوق العاده و یا ایده ای خلاقانه تمام محاسبات و برنامه های شما را بهم خواهد ریخت. ولی بهتر است خیلی عجله نکنید و از هول هلیم داخل دیگ نیفتید. با نگرشی مثبت ولی همراه با احتیاط به این موضوع نگاه کنید و ثبات موجود در وضعیت خود را به خاطر چیزی که از آن مطمئن نیستید به خطر نیندازید. چه مجرد باشید و چه متأهل امشب شب خوبی برای بیرون رفتن از خانه نیست. اگر متأهل هستید امشب را در خانه مانده و به امور خانه رسیدگی کنید و به همسرتان نشان دهید برای خانه و خانواده ارزش قائل هستید. اگر هم مجرد هستید پای تلویزیون لم داده و از هر لحظه خود لذت ببرید.

  فال حافظ امروز متولدین مهر :

  دوش در حلقه ما قصه گیسوی تو بود***تا دل شب سخن از سلسله موی تو بود

  دل که از ناوک مژگان تو در خون می گشت***باز مشتاق کمانخانه ابروی تو بود

  تعبیر: آفرین بر ایمان راسخ و اراده ی تو که باعث می شود جهانی را بهم بریزی و دنیایی را به خوبی بسازیریال دام ها را مشکنی خداوند به خاطر همین همت و ایمانت، دلت و راهت را همیشه روشن می کند و تو به تمام حاجات خود می رسی حتی اگر آرزویت عجیب باشد.


  فال روز متولدین آبان:

  در حال حاضر ایجاد تغییرات مثبت کوچک در سبک زندگیتان با تلاش برای ایجاد عادت های تازه می تواند اثرات مثبت پایداری روی شما داشته باشد. خوشبختانه کنار گذاشتن عادت های قدیمیتان که مانع پیشرفت شما بودند برایتان بسیار راحت خواهد بود. فقط تحت هیچ شرایطی نباید این دست و آن دست کنید و زمان را هدر بدهید. شما خوب می دانید چکار باید بکنید، پس بدون معطلی دست به کار شوید. اگر امروز کسی در محیط کار و یا اطرافتان توجه شما را به خود جلب کرده است و فکر می کنید می تواند گزینه خوبی برای شما باشد، خیلی سختگیر و وسواسی نباشید و بگذارید حس درونیتان شما را در این زمینه راهنمایی کند.

  فال حافظ امروز متولدین آبان :

  ز در درآ و شبستان ما منور کن***هوای مجلس روحانیان معطر کن

  اگر فقیه نصیحت کند که عشق مباز***پیاله ای بدهش گو دماغ را تر کن

  تعبیر: صبر و مقاومت را از دیگران یاد بگیر مقاومت و صبر تو باعث پیروزیت می شود تلاش هایت بی اجر نمی مانند تو پاداش خود را خواهی گرفت فقط عجله کن الان وقت مقاومت است. خجالت را کنار بگذار و بر حسب قراری که گذاشته ای عمل کن حاجت خود را از خدا بخواه که اوست دعایت را مستجاب می کند.


  فال روز متولدین آذر:

  شما یک ماجراجوی حرفه ای هستید، از فرصتی که امروز برای ماجراجویی برایتان فراهم خواهد شد استفاده کرده و قدم در راه بگذارید، فقط یادتان باشد که کمربند ایمنیتان را ببندید و جانب احتیاط را رعایت کنید. باید مواظب باشید که اعتماد به نفستان تبدیل به غرور و تکبر نشود تا چشمتان نسبت به خطراتی که شما را تهدید می کنند کور نشود و بتوانید به موقع نسبت به آنها عکس العمل نشان دهید. وقت آن رسیده که راجع به وابستگی های عاطفی خود جدی شوید. اگر نامزد دارید وقت آن رسیده که برای ازدواجتان برنامه بچینید، اما یادتان باشد که انعطاف پذیر باشید و پیش از رسیدن به هر نتیجه ای همه جوانب را نیز بررسی کنید.

  فال حافظ امروز متولدین آذر :

  درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد***نهال دشمنی برکن که رنج بی شمار آرد

  چو مهمان خراباتی به عزت باش با رندان***که درد سر کشی جانا گرت مستی خمار آرد

  تعبیر: دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. گاهی خوب و گاهی بد، گاهی خزان و گاهی بهار در هر صورت تو فقط به دوستا ها بیاندیش تا التیام دل بی قرار دیگران باشی. بدون دوست خود را تهی می دانی از خدا می خواهی همین چند صباحی را که زنده هستی در کنار دوست باشی و با دوست بمیری.


  فال روز متولدین دی:

  امروز کمی وقت برای اندیشیدن به خودتان و کارهایتان بگذارید. به احساسی که نسبت به شرایط فعلیتان دارید و به ویژه به روابطی که با دیگران دارید بیندیشید. با خودتان صادق باشید، آیا گاهی بیش از حد لازم لجبازی و سرکشی به خرج نمی دهید؟  اما به یاد داشته باشید که هیچ کس کامل نیست، و تمایل شما نسبت به ایجاد تغییر نشان دهنده بلوغ فکری شما خواهد بود. آخرین باری که رنگ یا مدل مویتان را تغییر داده اید یا در مدل ریش و سبیلتان تنوع ایجاد کرده اید چه زمانی بوده است؟ همه ما گاهی به تنوع و تغییر در ظاهرمان نیاز داریم. اگر فکر می کنید که خودتان و یا شریک زندگیتان خیلی ایرادگیر شده اید نگذارید این موضوع شما را ناراحت کند. نفس عمیقی بکشید و به خودتان استراحت بدهید.

  فال حافظ امروز متولدین دی :

  هر نکته ای که گفتم در وصف آن شمایل***هر کو شنید گفتا لله در قائل

  تحصیل عشق و رندی آسان نمود اول***آخر بسوخت جانم در کسب این فضایل

  تعبیر: پشیمانی سودی ندارد. راهی را ک رفته ای تا آخر باید بروی هر چند که راهی سخت می باشد به تجربه اش می ارزد. کناره نگی کسی به تو کمک نمی کند. الان وقت فکر کردن و عمل کردن است. انسان با اراده ای هستی و اگر بخواهی کاری را انجام دهی طوفان به پا می کنی.

  جدا کننده متن

  فال روز متولدین بهمن:

  زندگی شما در حال تغییر و تحول است و این تغییرات امرز سرعت بیشتری گرفته اند. اگر حس می کنید که این سرعت برایتان زیاد است و به همه کارها نمی رسید نگران نباشید، خیلی زود خواهید توانست خودتان را با شرایط تازه ای که دارید تطبیق دهید. امروز فرصت خوبی است که برخی از کینه های خود را برای همیشه رها کنید. به ریشه موضوع دقت کنید و ببینید چرا بخشیدن طرف مقابل، رهایی از خشم و فراموش کردن این مسئله برای شما آسان نیست. به یاد داشته باشید که به زمین گذاشتن این بار سنگین به شما کمک خواهد کرد خیلی راحتتر در مسیر خود پیش بروید. حتما این کار را امتحان کنید. در رابطه عاطفی خود نیز این مسئله را در اولویت قرار دهید.

  فال حافظ امروز متولدین بهمن :

  کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

  بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

  تعبیر: آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند.


  فال روز متولدین اسفند:

  امروز فشاری که این چند وقت اخیر در محل کارتان احساس می کرده اید کمتر خواهد شد و بالاخره خواهید توانست نفس راحتی بکشید. ولی این وضعیت موقتی است و می توان امروز را یک استراحت کوتاه در میان این همه کار دانست. اگر ایده بزرگی در سر دارید برای عملی کردن آن و رسیدن به نتیجه باید صبور باشید و قدم به قدم پیش بروید. اگر می خواهید کوه جابجا کنید هم باید از حرکت دادن سنگ های کوچک شروع کنید. . امروز توجه بیشتری به دوستان و نزدیکانتان داشته باشید و به آنها نشان دهید که بودنشان برای شما چقدر مهم است. افراد زیادی در زندگی شما آمده اند و رفته اند، اما این دوستان همیشگیتان هستند که در روزهای سختی در کنارتان خواهند بود.

   

   

  فال حافظ امروز متولدین اسفند :

  گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

  گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

  تعبیر: ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   
  برچسب ها : فال اردیبهشت , فال روزانه اردیبهشت , فال برای امروز اردیبهشت , فال میخوام , فال , فال اسفند ماه , فال متولدین فروردین , فال تولداسفند , فال سالانه , فال امروز , فال میخوام برای امروز , فال جدید امروز , فال جدید چی هست , فال شهریور , فال مردان فروردین , فال خوب , فال عاشقانه , فال جدید و واقعی , طالع بینی , فال لاکپشت ,
  نویسنده : مسعودنظر بدهید ()

  ”نظرات شما برای این مطلب،مطمئن باشید ما برای نظرات شما احترام خاصی قائلیم”

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  
  اطلاعات
  • آمار کاربران
  • افراد آنلاین : 18
  • اعضای آنلاین : 0
  • تعداد اعضا : 38

  • عضو شوید
  • ارسال کلمه عبور
  • آمار مطالب
   کل مطالب : 9446
   کل نظرات : 1728

  • آمار بازدید
  • بازدید امروز : 10,665 نفر
  • باردید دیروز : 12,703 نفر
  • بازدید هفته : 80,652 نفر
  • بازدید ماه : 395,434 نفر
  • بازدید سال : 1,445,316 نفر
  • بازدید کلی : 11,468,891 نفر
  • ورودی امروز گوگل : 141 نفر
  • ورودی گوگل دیروز : 133 نفر

  آرشیو
  ایدی تلگرام جهت تماس با مدیر سایت masoud447@